BİZ

Focaccia yaşamdan ve yaptığı işten keyif almayı seven insanların, içine mutluluk ve saf sevgi koyarak hayata geçirdiği bir iş modelidir.

Başarının en büyük temel taşı, yaptığınız işten keyif ve mutluluk duymanız, severek yapmanızdır. İşte bu yüzden, Focaccia başarının tesadüf olmadığı bir iş modelidir. Buğday da en çok Focaccia’ da işlenmekten ve konuklara ikram edikmekten mutludur. 2010 yılında “Focaccia fırından yeni çıktı ”dedik.

2015 yılında “fırıncılığı biz bulmadık ama, biz değiştirdik ve buğdayın EN mutlu hali Focaccia’dır” diyoruz. Hedefimiz, bu mutlu lezzeti bütün dünyayla paylaşmaktır. Markamız bu bilinç ve yol haritasıyla, yeni yeni lezzet noktaları açarak, konuklarına en seçkin ve her geçen gün artan yenilikçi ve gelişimci anlayışı ile hizmet etmekten onur duymaktadır.

Başarı ekip işidir oluşumumuzun tüm noktalarındaki takım arkadaşlarımıza ve Markamızın, marka bilincini taşıma konusundaki, hassasiyetlerimize riayet eden mevcut ve namzet yatırımcılarımıza da teşekkürlerimizi iletiriz.